Obchodní podmínky

doprava

Pletený motýlek nebo svetr Vám po obdržení platby zašleme poštou na zvolenou adresu, a to zdarma. Po domluvě je také možné osobní předání v Praze.

vrácení zboží

Náš pletený motýlek se vytváří na základě Vaší barevné specifikace právě pro Vás. Pokud s ním přesto nebudete spokojeni, napište nám co nejdříve své důvody. My uděláme vše, co bude v našich silách, abychom zajistili Vaši spokojenost. Podobně to je i se svetry. Děláme je přímo pro Vás na základě objednávky. Žádná pásová výroba. Proto vám padnou jako ulité. Pokud vám však z jakéhokoliv důvodu nebudout sedět a nebudete se v nich cítit, napište nám a domluvíme se výměně.

ochrana osobních údajů

S Vašimi osobními údaji budeme náležitě nakládat podle zákona č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" včetně znění jeho pozdějších předpisů. Podáním objednávky potvrzujete, že jste obeznámeni s Vašimi právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. včetně znění jeho pozdějších předpisů, a se spracováním Vašich údajů systémem v souladu s tímto zákonem.

Kdo to tvoří

Luděk Mohr
  • Luděk Mohr

©2018 Bowty

Web roztočil Vojtěch Bojda